Eliz Yapışkanlı Bant ve İzolasyon Malzemeleri, kurulduğu 1997 yılından bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmakta ve satışını sunduğu ürünlerle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda fiyat/kalite dengeli çözüm üretmektedir.

 

Kuruluşundan bu yana, endüstriyel ve elektriksel yapışkanlı bant ile teknik sünger konusundaki tecrübeleri sonucunda oluşturulan ELSEN markası ile, Eliz, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

 

Sürekli ve sağlıklı büyüme çizgisini koruyan Eliz, halen A.B.D., Almanya, İngiltere, Belçika, İtalya, Fransa, Tayvan, Günay Kore ve Çin'den yapılan ithalatlar ile geniş bir müşteri portföyüne ürün ve hizmet sunar hale gelmiştir. 2012 yılında kapalı alanı yaklaşık 3500m ², kullanılabilir net üretim alanı ise 2250 m2 olan kendi fabrika binasına taşınmış olan Eliz; çağdaş, dinamik, yenilikçi yapısı ve yüksek kalite anlayışı ile sektöründe tercih edilen firma haline gelmiştir. Eliz, kendi bünyesinde kurulan kalite departmanında konusundaki tüm testleri uluslararası standartlarda yapabilmektedir.

 

Yapışkanlı bant konusunda yapılan yatırımlar ile ülkemizin en geniş makine parklarından birine sahip olan Eliz, her türlü yapışkanlı banttı ve gereken özel kesimleri, istenilen ölçüde ve özelliklerde üretebilmekte, böylece bant ölçülerinde esneklik, lojistikte emniyet ve hız, güvenilir çözümler ve ekonomi sunabilmektedir. Otomotiv, otomotiv tamir grubu, beyaz eşya, yapı / inşaat, ambalaj, plastik, cam, mobilya, metal, nalburiye / hırdavat, elektrik, elektronik, açık hava reklamcılığı, basım ve matbaa sektörlerinin lider firmaları ile çalışan Eliz, sahip olduğu kalite anlayışını ISO/9001:2015 kalite yönetim belgesi ile de ispat etmiştir.

 

Satış ve pazarlamasını yaptığı ürünler ile sektöre hem kaliteyi hem de ekonomiyi bir arada sunan Eliz, satışını yaptığı ürünlerde genellikle stoklu çalışmakta, böylece müşterilerine fiyat desteği, teknik destek, kaliteli malzeme ve lojistik destek vermektedir.